DŁUGIE CZERWCOWE I SIERPNIOWE WEEKENDY W SZCZAWNIE- ZDROJU


 

To doskonała propozycja dla tych, którzy chcą odpocząć od codziennej rutyny, zwolnić bieg, zrelaksować się i wypocząć a przy okazji odkryć ciekawe i smaczne miejsca na Dolnym Śląsku.

Szczawno-Zdrój to uzdrowiskowe miasteczko pełne uroku i historii, które zachowało urodę, atmosferę i układ przestrzenny z czasów swojego powstania (XIX w.).

W centrum Uzdrowiska znajdują się unikatowe obiekty historyczne jak Pijalna Wód Mineralnych, Hala Spacerowa, Teatr Zdrojowy oraz liczne obiekty sanatoryjne.

Atrakcyjna lokalizacja obiektów między dwoma zabytkowymi parkami w sąsiedztwie przytulnych kawiarenek i restauracji zdrojowych jest świetnym miejscem na relaks i odpoczynek.

Szczawno – Zdrój to miasto – ogród.

Tonące w zieleni uzdrowisko, unikatowe źródła naturalnych wód leczniczych, atrakcyjna oferta klimatycznych restauracji, kawiarni i herbaciarni, stadnina koni, korty tenisowe i otwarta w roku ubiegłym wieża widokowa na Wzgórzu Gedymina przyciągają do Szczawna miłośników unikalnych klimatów

Zapraszamy w zaskakującą podróż po Szczawnie gdzie historia przeplata się teraźniejszością w ramach, której zarówno miłośnicy historii, zabytków, przyrody i dobrej kuchni znajdą coś dla siebie.

Zapraszamy Państwa do rezerwacji miejsc w obiektach DOM ZDROJOWY* i DĄBRÓWKA**

*DOM ZDROJOWY jest jednym z najpiękniejszych obiektów sanatoryjnych w Polsce. Dawny Grand Hotel księżnej Daisy von Pless, Pani na Zamku Książ od lat pełni funkcję obiektu sanatoryjnego oferując kompleksową i profesjonalną opiekę medyczną.

**DĄBRÓWKA wybudowana w roku 1904 w stylu secesyjnym willa, była rezydencją zasłużonego książęcego urzędnika dr Rittera.

Obecnie obiekt posiada 12 kameralnych pokoi.

Dostępne terminy

  • 8 - 11 Czerwca 2023 - Cz. Pt. Sb. N.
  • 12 - 15 Sierpnia 2023 - Sb. N. Pn. Wt.
  • Usługa hotelowa ze śniadaniem

POK. 1-OS.

POK. 2-OS.

POK. 3-OS.

Apartament

DOM ZDROJOWY

180 zł/pokój

300 zł/pokój

360 zł/pokój

390 zł*/pokój

400 zł/pokój

DĄBRÓWKA

160 zł/pokój

300 zł/pokój

360 zł/pokój

x

  *podwyższony standard

Oferta ważna od 17 maja do wyczerpania miejsc.