OFERTA PRACY - SPRZĄTANIE OBIEKTÓW
07.12.2021

Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A. zatrudni osoby do prac sprzątających w obiektach Spółki w Szczawnie-Zdroju

WYMAGANIA:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • sumienność, zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę zlecenie,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę z doświadczonym, dynamicznym i przyjaznym zespołem.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019r., poz. 1781)."

Informujemy, że Administratorem danych jest Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S.A. z siedzibą w Szczawno-Zdrój, ul. Wojska Polskiego 6. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dn. 26.06.1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jednocześnie informujemy, że dokumenty wybranego i zatrudnionego kandydata zostaną dołączone do jego akt osobowych. Pozostałe dokumenty nie odebrane przez kandydata w terminie 3 miesięcy od daty upowszechnienia informacji o wyniku naboru, zostaną komisyjnie zniszczone.

Oferty prosimy przesyłać na adres e-mail: kadry@szczawno-jedlina.pl .

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

 

powrót